Siz istediniz biz uzattık! İndirimli bilet fiyatları için son tarih: 29 Mart!

Gün
Saat
Dakika
Saniye
Dünya Otomotiv Konferansı

Ata Freight

ata freight

1996 yılında kurulan ve merkezi New York’ta bulunan ATA Freight, yenilikçi taşımacılık yönetimi çözümleri konusunda uzmanlaşmış, global bir lojistik sağlayıcısıdır. ATA Freight, geleneksel bir uluslararası nakliye şirketinden, yenilikçi ve tam entegre tedarik zinciri çözümleri alanında dünyanın önde gelen tedarikçilerden biri haline gelmiştir.

ATA Freight’in başarısı, çoğunlukla ekip üyelerimizin müşterilerimize ve şirkete duyduğu sahiplik ile ilişkilidir. New York’ta bir ofisle başladık ve tüm bu yıllar boyunca hep büyüyüp gelişerek 30’dan fazla ofis ve 400’den fazla ekip üyesiyle global olarak ABD, Türkiye, Hindistan, Çin ve Meksika’da ofisler açtık. ATA Freight, hedeflerini sürekli olarak artıracak ve önümüzdeki yıllarda büyümeye devam etmek için sıkı bir şekilde çalışacaktır.

Hindistan’ın Pune şehrinde bulunan ATA Impex, ATA Freight’in kardeş şirketidir. Farklı iş alanlarına yenilikçi, çok yönlü ve katma değerli çözümler sunmak amacıyla kurulmuştur. ATA Impex, tüm ticari faaliyetlerinizin tek bir merkezden yöneterek, tedarik zinciri yönetimi, sipariş yönetimi, satın alma ve paketleme çözümleriyle ilgili maliyetleri düşürür.

ATA Freight, kalite yönetimi için ISO 9001 sertifikası, çevre yönetimi için ISO 14001 sertifikası ve iş sağlığı ve güvenliği yönetim sistemleri için OHSAS 18001 de dahil olmak üzere dünya çapındaki politikalarını destekleyen çok sayıda sertifika ve endüstri üyeliklerine sahiptir.

Sertifikalı bir NVOCC, C-TPAT’in ilk üyelerinden biri, ve bunların yanı sıra IATA ve FIATA üyeleriyiz.

Bizi sosyal medya hesaplarımızdan takip edebilirsiniz!