Siz istediniz biz uzattık! İndirimli bilet fiyatları için son tarih: 29 Mart!

Gün
Saat
Dakika
Saniye
Dünya Otomotiv Konferansı

 

Yapay zekâ, makine öğrenimi ve büyük verinin birleşmesiyle Türkiye 2. el online pazarında 40.000’den fazla kurumun satışa sunulan 2. el araçlarının hareketlerini izleyerek anlık pazar analizi ve güncel 2. el araç değerlemesi sunan, Autorola Grup’un en yenilikçi yeni nesil yazılımı Indicata, Mayıs ayı Türkiye Otomotiv Sektörü 2. El Online Pazar Analiz Raporu’nu yayınladı.

Pazar raporunu okumak için tıklayınız: https://www.indicata.com.tr/download/Mayis2024_Turkiye_Otomotiv_2El_Online_Pazar_Analiz_Raporu.pdf

2. el online araç pazarında Mayıs ayında perakende fiyatlarda 0,35% oranında düşüş görülmüştür. Yılın ilk 5 ayının sonunda Mayıs ayındaki düşüşle birlikte perakende fiyatların ortalama 1,89% artmış olduğunu görüyoruz. Araçların yaş dağılımını daraltarak baktığımızda, yılın ilk 5 ayında 0-3 yaş aralığındaki araç fiyatlarının 4%, 4-6 yaş aralığındaki araç fiyatlarının 3%, 6 yaş üzeri araç fiyatlarının ise 1% oranında arttığını söyleyebiliriz.

2. el online araç pazarına ait büyük veriyi analiz ederek, kurumların ihtiyaçlarına özel olarak hazırlanan Indicata BI Raporları ile pazarı kolayca takip edebilir, işinizi verilerle yönetmek ve değişen pazarda en güncel veriyle kararlar alabilmek için Indicata ekibiyle https://www.autorolaturkiye.com.tr/indicata linkinden iletişime geçebilirsiniz.

 

Bizi sosyal medya hesaplarımızdan takip edebilirsiniz!