Siz istediniz biz uzattık! İndirimli bilet fiyatları için son tarih: 29 Mart!

Gün
Saat
Dakika
Saniye
Dünya Otomotiv Konferansı

Bimser

Bimser; 20 yılı aşkı süredir Türkiye merkezli yazılım üretici bir şirkettir. Türkiye’de yapmış olduğu 3000 civarında projenin yanı sıra Güney Amerika’dan Uzak Doğu’ya, Avrupa’dan Kuzey Amerika’ya kadar 30’un üzerinde ülkede ürünlerini ve çözümlerini başarı ile implemente etmiştir. Yaklaşık 200 çalışanı, 3’ü Türkiye’de, 1’i Hollanda ve 1’i de New York’ta olmak üzere 5 ofisi ile müşterilerine ürün ve hizmetlerini üretmeye devam etmektedir.

Bimser’in kurumsal değerleri; Müşterilerinin perspektifinden, talep ve ihtiyaçlarını eksiksiz algılayıp, tam ve istenilen çözümü üretmek, müşterilerimizin hedefleri ile kendi hedeflerimizi aynı paralelde buluşturmak ve; katma değer yaratacak öneri ve fikirleri paylaşmaktır.  Paydaşlarımızın perspektifinden, karşılıklı saygı ve iş etik kurallarına uygun olarak birlikte müşterilerimiz için değer yaratacak çalışmaları yapmaktır. 

Bimser; ekip arkadaşları ile birlikte, toplum projelerinde gönüllü olarak bulunur, birbirimize destek olur, bilgi-birikimimizi paylaşır ve yeni fikirleri çalışmalarımıza yansıtır.

Bimser Main-Frame’lerden Client-Server uygulamalara, oradan Web uygulamalarına ve şimdi de Bulut çözümlerine doğru zamanda odaklanmış; bu değişen ve gelişen teknolojilerle takip mesafesini sıfıra indirerek,  know-how ve vizyonunu müşterilerine sunmuştur. 

Son yıllarda tüm birikimleri ile ürettiği ürün ve çözümleri Bulut Mimarisi üzerine taşımaktadır. Bu taşıma işlemi ile kesintisiz, her yerden erişilebilir, yüksek performanslı, düşük maliyetli Bulut Çözümlerini müşterilerine sunmaktır. Bu kapsamda Synergy ile İçerik Servislerini Platformunu pazara sunmuş (Synergy CSP) ve diğer çözümleri olan QDMS Entegre Yönetim Sistemi, Ensemble Süreç ve Performans Yönetimi ve BEAM Varlık Yönetim Sistemini Synergy platformu üzerine onpreme opsiyonlarıyla birlikte geleceğe hazırlamaya her daim devam etmektedir.

Bizi sosyal medya hesaplarımızdan takip edebilirsiniz!