Siz istediniz biz uzattık! İndirimli bilet fiyatları için son tarih: 29 Mart!

Gün
Saat
Dakika
Saniye
Dünya Otomotiv Konferansı

Binovist Bilişim Danışmanlık A.Ş.

binovist

Binovist Bilişim Danışmanlık A.Ş, bilişim uygulamaları sahasında uzmanlık ve deneyim ile müşterilerine hizmet vermeyi amaç edinmiş, başta CRM uygulamaları olmak üzere danışmanlık, yazılım geliştirme ve eğitim faaliyetleri sunan yenilikçi “bilişim danışmanlığı” şirketidir.

Vizyon: Türkiye ve yakın coğrafyanın en büyük CRM ve bulut iş çözümleri şirketi olmak.

Misyon: Sunduğumuz teknoloji ve hizmetler ile müşterilerimize katma değer sağlarken,  gençlerin bilişim konusunda yeni vizyonlara hareket edebilmelerine imkân sağlamak ve ülkemizin gelişimine yerel kaynaklarla katkıda bulunmak en önemli misyonumuzdur.

Değerler: Açık İletişim, Ortak Hedef, Sistemli Çalışma

Deneyimli ve sahasında uzman kadrosu ile müşteri ilişkileri yönetimi konusunda sektörel çözümler oluşturmak ve bu çözümleri mobil uygulamalar ve internet teknolojileri ile zenginleştirmek amacıyla faaliyet gösteren Binovist, teknik ve kavramsal eğitimlerle müşterilerinin yatırımlarından en yüksek faydayı görmelerine yardımcı olmaktadır.

Uzmanlık: Binovist danışmanları tamamı alanında gereken Microsoft sertifikalarını almış İş & Sistem Analistleri, Yazılımcılar ve Proje Yöneticilerinden oluşmaktadır.

Deneyim: Binovist danışmanları her biri farklı CRM projelerinde yer almış, intranet ve ERP çözümleri ile entegrasyonlar sağlamış, deneyimi ile fark yaratan uzmanlardır.

Yöntem: Microsoft Dynamics SureStep metodolojisine uygun şekilde ihtiyacınız analiz edilir ve tekliflendirilir, kabul edilen proje için teknolojik altyapı hazırlanır.

Bizi sosyal medya hesaplarımızdan takip edebilirsiniz!