Siz istediniz biz uzattık! İndirimli bilet fiyatları için son tarih: 29 Mart!

Gün
Saat
Dakika
Saniye
Dünya Otomotiv Konferansı

Bülten

Değerli Otomotiv Tutkunu, Bayram tatilinden önce kısa bir mola verdirmeye geldik! Bu mailde size hem topluluğumuzdan haberleri duyurmak hem de sektörle ilgili neler yaşanmış, onları derleyelim istedik. 🌟Hazırsanız başlayalım!🌟

Uzun bir tatilden sonra eski tempoya dönmenin zamanı geldi! Biriken mailler, toplantı talepleri ve yoğun ajandanıza bizler kısa bir mola verdirmeye geldik. Bu mailde size hem topluluğumuzdanhaberleri hem de sektörle ilgili neler yaşanmış, onları derleyelim istedik.

Dünya Otomotiv Konferansı’nın bu ayki bülteni yine her zaman olduğu gibi dopdolu! LinkedIn showcase hesabımızda öne çıkan içerikler, sponsorlarımızdan haberler ve 17 Eylül’de gerçekleşecek zirvemizden haberlerle sizlerleyiz.

Dünya Otomotiv Konferansı e-bülteni bundan sonra mail kutunuzda! Bültenimizde bu ay, Eylül ayında gerçekleştirdiğimiz konferans hakkında genel bilgiler ve 2024 çalışmalarımızdan size bahsedeceğiz.

10 yıldır başarıyla gerçekleştirdiğimiz Dünya Otomotiv Konferansı, yıllardır 5000’i aşan otomotiv sektörünün profesyolinin buluştuğu LinkedIn showcase hesabından sizlere sesleniyordu. Artık hem bizden hem de değerli sponsorlarımızdan haberlere tek seferde ulaşabileceğiniz bültenlerimizle de karşınızdayız.

Bizi sosyal medya hesaplarımızdan takip edebilirsiniz!