Siz istediniz biz uzattık! İndirimli bilet fiyatları için son tarih: 29 Mart!

Gün
Saat
Dakika
Saniye
Dünya Otomotiv Konferansı

DOĞRUER, 1962 yılından bu yana tecrübesini, temel felsefesi olan hız, kalite ve güvenilir hizmet anlayışı ve inovasyon ile birleştirerek iş ortaklarının tüm beklenti ve ihtiyaçlarına cevap verebilecek kurumsal bir yapıya dönüşmüştür. 

Özellikle, 2000’li yıllarda gerçekleştirmiş olduğu yatırımlarla Entegre Lojistik çözümleri sunmak adına Uluslararası Nakliye, Antrepo ve Serbest Depolama, Yurtiçi Depo ve Mikro Dağıtım alanlarında da faaliyet göstermeye başlamıştır.  

Güçlü ve dinamik ekibiyle, küreselleşen dünyanın gerektirdiği teknolojik ilerlemeleri, çağdaş ve yenilikçi yaklaşımlarla birleştirerek; sektörün en hızlı, en güvenilir, en kaliteli ve bu doğrultuda müşteri memnuniyeti en yüksek Gümrük Müşavirliği firması olmak vizyonuyla, yüksek kalite standartlarını, ISO 9001, ISO 27001, ISO 10002, ISO 20000, ISO 22301, ISO 28000 ve ISO 45001 ile belgelendirerek, iş ortaklarının beklenti ve gereksinimlerini daha iyi belirleme ve karşılayabilme yeteneğini ortaya koymaktadır.  

Türkiye genelinde 35 şubesi ve Gümrük Müşavirliği departmanında 650’den fazla, diğer departmanlarıyla beraber 1.000’den fazla nitelikli çalışanıyla, %38’i global, toplamda 900’den fazla iş ortağına hizmet üreten DOĞRUER, toplam çalışan sayısının %33’lük kısmında kadın çalışan istihdam ederek, sektörde kadın – erkek fırsat eşitliğini savunmaktadır.  

Kurumsal kimliğinin yanı sıra; sosyal sorumluluk projeleri ile evrensel değerlerin, toplumlar tarafından paylaşımını sağlayarak, geleceğe umutla bakabilecek bireylerinin yetiştirilmesine katkıda sağlamak en öncelikli hedefleri arasında yer almaktadır.  

Sürdürülebilirlik projeleri kapsamında, ilk olarak, dijital beyanname kontrolü projesini hayata geçirmiş ve 2019 yılından bu yana kâğıt tüketimini azaltarak, her yıl 1.000’den fazla ağacın doğaya kazandırılmasını sağlamaktadır.   

DOĞRUER, geçmişten bugüne bugünden de geleceğe çizdiği yol haritasıyla, ülkemize ve sektörümüze farklı ve inovatif bir vizyon kazandırmaya devam edecektir.  

Bizi sosyal medya hesaplarımızdan takip edebilirsiniz!