Siz istediniz biz uzattık! İndirimli bilet fiyatları için son tarih: 29 Mart!

Gün
Saat
Dakika
Saniye
Dünya Otomotiv Konferansı

 

EvoLog 2013 yılında kurulmuş, lojistik sektörünün genç şirketlerinden. Karayolu parsiyel taşımacılığında başlayan yolculuğu, yeni ürünler, yeni trafikler eklenerek, her yıl ortalama %30 büyüyerek devam ediyor.   

Gün itibariyle, karayolu ve intermodalde Avrupa’nın tamamında kendi alt yapısı ile verdiği taşımacılık hizmetinin yanında, antrepoculuk, depolama ve dağıtım, tüm dünyada havayolu ve denizyolu taşımacılığı hizmetleri veriyor. Avrupa ve Azerbaycan’daki iştirakleri ile birlikte 200 milyon € ‘luk bir ciro yönetiyor.  

Türkiye dışındaki iştirakleri arasında taşımacılık ve e-ticaret lojistiği odaklı EvoLog Logistix AS (Danimarka), EvoLog Azerbaycan MMC, Almanya’da ise satış faaliyetlerini yürüten EvoLog Logistik GmbH yer alıyor. Çek Cumhuriyeti’nde iki, İsveç’te bir kardeş firması bulunan EvoLog tüm Dünya’da acente networkünü tamamlamış durumda.  

Merkezi İstanbul’da olan EvoLog’un, Anadolu’da Bursa, İzmir, Denizli, Adana, Mersin şubeleri bulunuyor. 400 çekici ve 600 römorktan oluşan genç öz mal filosu ve yaklaşık 1.000 çalışanı ile hizmet veren EvoLog’un kapalı depolama alanı 70bin m2’ye ulaşmış durumda.  

Sürdürülebilir Kalkınma için en çok “sorumlu tüketim” ve “hedefler için ortaklıklar” amaçlarını öne çıkaran, kendini sanayicimizin, ihracatçımızın çözüm ortağı olarak gören EvoLog, insana ve teknolojiye yatırım yapmaya devam edecek.  

 

Bizi sosyal medya hesaplarımızdan takip edebilirsiniz!