Siz istediniz biz uzattık! İndirimli bilet fiyatları için son tarih: 29 Mart!

Gün
Saat
Dakika
Saniye
Dünya Otomotiv Konferansı

Festo

Festo merkezi, Almanya Esslingen’de yer almaktadır. Yaklaşık 21.200 çalışanı, 250’den fazla şubesi, 61 ülkede bağımsız şirketleri ile 176 ülkede faaliyet gösteren 100 yıllık bir geçmişe sahip uluslararası bir dünya şirketidir.

Festo, 35’ten fazla endüstri dalında 300.000 fabrika ve proses otomasyonu müşterisine pnömatik ve elektrikli otomasyon teknolojisi temin etmektedir. Cirosunun yaklaşık %8’ini araştırma ve geliştirmeye, %1,5’ini temel ve ileri eğitime harcamaktadır.

Festo Türkiye, 1989 yılında kurulmuştur. 30 yılı aşkın süredir özel eğitimli uzman ve profesyonel kadrosu ile endüstriyel otomasyon alanında; danışmanlık – çözüm ortaklığı, ürün satışı, servis, müşteri özel çözümleri, teknik destek ve teknolojik eğitim hizmetleri vermektedir. 1995 yılından itibaren de Türkiye’de pnömatik silindirler ve CE işaretli kontrol panoları üretimine başlayarak, özellikle makine imalatçılarına yönelik komple çözüm ve hizmetler sunmaktadır.

Festo Didaktik Türkiye, seminer aktiviteleri kapsamındaki mesleki eğitimlerini, teknolojik laboratuvarları ile bütünleştirerek yaklaşık 55.000 kişinin eğitimini gerçekleştirmiştir.

Merkezi İstanbul – Tuzla olmak üzere; yurt genelinde İstanbul – İkitelli, Adana, Ankara, Bursa, Gaziantep, Kayseri, Mersin, Eskişehir, İzmir ve Samsun’da kurulu ofis ve diğer hizmet noktalarından müşteri taleplerini başarılı bir şekilde karşılamaktadır.

Festo Global Satın alma bünyesinde faaliyet gösteren, Kiev, Şangay, Taipei’de bulunan Global satın alma merkezlerine, Temmuz 2016’da “Global Satın alma Merkezi-Türkiye” eklenmiştir. İstanbul’da bulunan merkezin amacı, Festo’nun özellikle Avrupa fabrikalarının ihtiyacı olan mamul ve yarı mamul ürünlerin Türkiye’den tedarikini sağlamaktır.

Festo Türkiye, İran, Kafkasya ve Arap yarımadasında bulunan 30 ülkeyi ve buradaki Festo kuruluşlarının grup koordinatörü olarak da görev yapıyor. Türkiye’deki Festo tasarım merkezlerinde, hem Türkiye için, hem de bölge ülkeleri için özel ürünler veya ürün modifikasyonları yapılıyor. www.festo.com.tr

Bizi sosyal medya hesaplarımızdan takip edebilirsiniz!