Siz istediniz biz uzattık! İndirimli bilet fiyatları için son tarih: 29 Mart!

Gün
Saat
Dakika
Saniye
Dünya Otomotiv Konferansı

Kansai Altan Boya Sanayi ve Ticaret A.Ş.

İzmir’de 110.000 m²’lik alanda konumlanmış 90.000 ton kapasiteli boya üretim şirketidir. Boyanın ana hammaddesi polimer ihtiyaçlarımızın büyük kısmını 20.000 ton kapasiteli polimer üretim tesisimizden sağlamaktayız.

Üretimin tüm safhalarını ve kalite kontrol kararlarını gerçek zamanlı barkod sistemiyle izlemekte ve kontrol etmekteyiz. 

Teknolojik ehliyeti ve araştırma merakı yüksek bir firma olarak, ArGe faaliyetlerine boya sanayisinde alışılmış değerlerin oldukça ötesinde, 130’un üzerinde ArGe çalışanımız ile yaklaşık %3,3 kaynak ayırıyoruz. 

Kansai Altan’ın ana faaliyetlerini 2 grupta inceleyebiliriz; Otomotiv Boyaları ve Genel Sanayi & Koruyucu Boyalar

Kuruluşumuzdan itibaren, Türkiye’de otomotiv OEM ve plastik & metal yan sanayi müşterilerine hizmet vermekteyiz. Türkiye pazarı dışında, 2001 yılından itibaren Avrupa’daki OEM ve yan sanayi müşterilerimize yönelik ikmal ve desteklerimize devam ediyoruz.

Müşteri odaklı, teknolojik ehliyeti, araştırma merakı ve empati yeteneği yüksek bir firma olarak amacımız, ürün kalitemizin devamlılığını sağlamak ve müşterilerimizin kalite ve beklentilerine katkıda bulunmaktır. Müşteri talepleri ve geri bildirimleri ışığında satış & pazarlama ve araştırma bölümlerimiz, ürün tasarımından dağıtımına kadar tüm süreçleri çevre üzerindeki olumsuz etkiyi en aza indirecek şekilde yürütmektedir. Yüksek katılı ve sulu sistemlerimiz bu anlayışla müşterilerimizin kullanımına sunulmuştur.

Müşterilerimize özel tasarımlarla sulu astar ve bazkatları, yüksek katılı vernikler ve sonkatları tamamen yerli üreterek sunuyoruz. Yeni teknolojiler yoluyla verimliliği arttırmayı hedefliyoruz, şartnamelerimizi karşılayan ve avantaj yaratan alternatif kaynaklar araştırıyoruz ve yerli ürettiğimiz polimerlerle boya tasarımlarını ve üretimlerini önceliğimize alıyoruz. Yaratılan katma değer ile müşterilerimizin maliyet düşürme çalışmalarına katkıda bulunuyoruz.   

Ayrıca, Türkiye’de bir ilk olarak polimerleri dahil tüm kataforez (CED/KTL) ürünlerimizi yerli olarak üretmenin ve müşterilerimize sunmanın mutluluğunu yaşıyoruz.

Bizi sosyal medya hesaplarımızdan takip edebilirsiniz!