Siz istediniz biz uzattık! İndirimli bilet fiyatları için son tarih: 29 Mart!

Gün
Saat
Dakika
Saniye
Dünya Otomotiv Konferansı

Dünya Otomotiv Konferansı, 17 Ekim’de Istanbul Wyndham Levent’de gerçekleşecek.

T.C. Sanayi ve Teknoloji Bakan Yardımcısı ve Cumhurbaşkanlığı Başdanışmanı Sayın Hasan BÜYÜKDEDE’nin açılış konuşması ile başlayacak zirvede; 40 ülkeden 600 üzeri sektör yöneticisi bir araya gelecek.

Uluslararası ismiyle World Automotive Conference, bölgede lider 40 üzeri ülkeden çok sayıda üst düzey konuğu bir araya getirerek; değişen sektörde doğru üretim, ihracat ve pazarlama stratejilerini belirleyen paylaşımlar içermekte ve işbirlikleri için uygun ortam sağlamakta.

Geleceğin lider firmaları bu zirvede şekilleniyor

Zirvede bu yıl; global ticaret anlaşmaları, Brexit, sektörde yaşanan daralma başta olmak üzere stratejik konuların yanı sıra mobilite, işbirlikleri, akıllı üretim, 5. seviye otonom araçlar ve yapay zeka, mobiliteye gereksinimlerine uygun iç dizayn inovasyonu, değişen tedarik zinciri süreçleri gibi konular ön plana çıkmaktadır.

Hangi firmalar katılıyor?
ABB, Anadolu Isuzu, Atlas Copco, Beycelik Gestamp, BMC, BNP Paribas, Borçelik, Chassis Brakes, CHEP, Continental, Daiichi, Delphi, Ege Fren, Ford Otosan, GCS Test, GE Digital, Google, Group Renault, Hattat Traktör, Honda, Hyundai Assan, HP, Jantsa, Karsan, Kia Motors, Kordsa, Kuehne + Nagel, KUKA, MAN, Maxion Wheels, Mercedes Benz Türk, Nissan, OMRON, Otokar, Otokoç, Oyak Renault, Petrol Ofisi, PwC, Robert Bosch, Rollmech, T.C. Sanayi ve Teknoloji Bakanlığı, Scania, Temsa, TOFAŞ Fiat, Toyota Turkey, Tubitak, Vestel, Wagner Kablo… zirvede yer alacak firmalardan bazıları.


Otomotiv sektörü ve etrafındaki sektörler bir araya geliyor
Dünya Otomotiv Konferansı’na önde gelen otomotiv üreticilerinin yanında otomotiv sektörüyle bağlantılı, teknoloji şirketleri, yan sanayiler, demir-çelik, sigorta, finans, mühendislik sektörlerinden katılımlar gerçekleşiyor. Üst düzey ve çeşitli katılımlarla birlikte, sektörler arası işbirliği yapma ve katma değer sağlama fırsatı bulunuyor.

Zirvenin sponsorları, konuşmacıları ve programı için: www.dunyaotomotivkonferansi.com

Dünya Otomotiv Konferansı; Londra merkezli Worldwide Partnerships firması tarafından, otomotiv sektörünün lider isimleri ve medyanın yüksek katılımı ile düzenlenen uluslararası bir zirvedir.

Dunya Otomotiv Konferansı

Dunya Otomotiv Konferansı

Bizi sosyal medya hesaplarımızdan takip edebilirsiniz!