Siz istediniz biz uzattık! İndirimli bilet fiyatları için son tarih: 29 Mart!

Gün
Saat
Dakika
Saniye
Dünya Otomotiv Konferansı

Sistem9


Türkiye’ye kapalı devre tv yayıncılığını getiren firmaların başında gelen Sistem 9 2005 yılında kuruldu. Kuaförlerde reklamverenler için indoor dijital mecra oluşturarak sektöre giren Sistem 9, 2007 yılı ile birlikte bankalardan sinemalara, fastfood zincirlerinden havayolu firmalarına, akaryakıt istasyonlarından iletişim firmalarına kadar bir çok sektöre, firmalara Digital Signage Sistemleri hizmeti vermeye başladı.
Günümüzde 200’den fazla orta ve büyük ölçekli kuruma özel hizmet veren ve 22 farklı ülkede 40.000’in üzerinde ekran yönetimi ile sektöründe Türkiye ve Avrupa’nın en iyilerinden oldu. Hizmet verdiğimiz ülkeler: A.B.D., İngiltere, Hollanda, Almanya, İsveç, Belçika, Azerbaycan, Suudi Arabistan, Birleşik Arap Emirlikleri, K.K.T.C., Nahçıvan, Katar, Ürdün, Sırbistan, Slovenya, Romanya, Lübnan, Irak, Bahreyn, Bulgaristan, Tataristan ve Türkiye. 

Digital Signage Sistemlerinin ülkemizde lideri olan Sistem 9 aynı zamanda Türkiye’nin en geniş, en yaygın, en güvenli ve işlevsel ağına sahiptir. Hizmetlerimizde kullandığımız S9Vision Digital Signage yazılımının üretimi tamamen Sistem 9’a aittir. Sistem 9; yazılımdan kuruluma, içerik yönetiminden içerik üretimine, uzaktan erişim ekran kontrolünden yerinde teknik servis hizmetine kadar her kademeyi bünyesinde barındıran ve anahtar teslim hizmet veren sektörün tek firmasıdır.

Sistem 9 günümüzde Digital Signage alanında kurumlara özel çözümler sunmasının yanında sahip olduğu binlerce indoor ve outdoor dijital ekran ile de reklamverenlere hizmet vermektedir.

Bizi sosyal medya hesaplarımızdan takip edebilirsiniz!