Siz istediniz biz uzattık! İndirimli bilet fiyatları için son tarih: 29 Mart!

Gün
Saat
Dakika
Saniye
Dünya Otomotiv Konferansı

Hakan Kostepen

Before recently founding the h&k Ventures – Silicon Valley in Feb 2019, Hakan Kostepen was an “Executive” Director at Panasonic Silicon Valley Center in Mountain View, CA and responsible for Product Planning Strategy & Innovation for Panasonic Automotive Systems Company of America, where he led the “emerging” Connectivity Methodologies/Technologies and Connected LifeStyle Strategy & Innovation Concepts around Internet of Things & Mobility 4.0 for Panasonic globally from Silicon Valley . Mr. Kostepen has broad Systems & Software Engineering and Advanced Product Development experience with Panasonic, Ford Motor Company, EDS, and US Air Force for “Real Time” Embedded Systems Applications and Advanced Software Development around connected – mobility platforms with many patents and published papers. Mr. Kostepen is MIT Sloan Business School Executive Strategy & Innovation program graduate and has following degrees: University of North Dakota MSEE, US Air Force – Central Michigan University MSA, and Istanbul Technical University BSEE. Contact Info: kostepenh@hkventures.org kostepenh@gmail.com

Ekrem Özcan

ODTÜ Endüstri Mühendisliği bölümü mezunu olan Ekrem Özcan; mezuniyet sonrası Aselsan’da, Temsa (Sabancı Grup)’da ve Turkcell’de görevler almıştır. OTAM Otomotiv Teknolojileri ArGe A.Ş. Yönetim Kurulu Üyesi ve Genel Müdürü görevlerini yürütmüş olan Özcan; TOSB İnovasyon Merkezi Genel Koordinatörlüğü, Bilişim Vadisi Yönetim Danışmanlığı başta olmak üzere birçok otomotiv ve mobilite firmasında yönetim danışmanı olarak destek vermektedir. Girişimci geliştirme, pazarlama stratejileri ve işletme üzerine yayınlanmış beş kitabı bulunmaktadır.

Doğu Özden

Doğu Özden

Doğu Özden (CIA, CFSA), Boğaziçi Üniversitesi İktisat bölümü mezunu olup Koç Üniversitesi’nde MBA yapmış ve London School of Economics  Strateji  Sertifika Programını tamamlamıştır. Özden, 2001yılında Koç Holding’de Denetim ve Mali Grup Yönetici Adayı olarak başladığı kariyerine, 2002-2003 yılları arasında Denetim Asistanı, 2004-2005 yılları arasında Mali İşler Uzmanı, 2005-2008 yılları arasında Kıdemli Denetim Uzmanı, 2009-2010 yılları arasında Denetim Grup Yöneticisi görevini yürütmüş, ardından Tofaş’ta, 2010-2017 yılları arasında Muhasebe Müdürü, 2017-2018 yılları arasında da Finansal Planlama ve Kontrol Müdürü görevlerinde bulunmuştur. Doğu Öden 2018 yılı itibarıyla Finansal Planlama ve Kontrol Direktörü olarak görev yapmaktadır.

Dr. Orhan Topal

Orhan TOPAL Lisans, Yüksek Lisans ve Doktora Eğitimlerini Yıldız Teknik Üniversitesi, Elektrik  Mühendisiliği bölümünde tamamlamıştır. 2007 yılından bu yana sırası ile Gaziosmanpaşa Belediyesi,  İstanbul Büyükşehir Belediyesi, Ankara İl Özel İdaresi ve İETT Genel Müdürlüğüne çeşitli kademlerde  görev yapan TOPAL, 2019 yılından itibaren Aselsan’da Sistem Mühendisi olarak çalışmaya devam  etmekte; beraberinde TOBB Üniversi, Elektrik –Elektronik Fakültesinde yarı zamanlı öğretim görevlisi  olarak da dersler vermektedir.    Güncel araştırma konuları arasında elektrikli araç teknolojileri, yakıt hücreli hibrit elektrikli otobüsler  ve toplu ulaşım sistemlerinde elektrikli otobüslere özel işletme ve finans modelleri yer almaktadır.  Türkiye’de Elektrikli Otobüsler isimli kitabı ile ulusal/uluslararası alanda 17 akademik yayını  bulunmaktadır. 

Tanel Temel

Artiwise CEO- Lise’de başlayan teknolojiye olan ilgim 2000 yılında mezun olduğum Yıldız Teknik Üniversitesi Matematik Mühendisliği Bölümü’nde artarak devam etti. 15 yıl kurumsal firmalarda yazılım mühendisi ve yönetici pozisyonlarında çalışarak, kurumsal hayatı tecrübe ettim. Yöneticilik zamanlarımda firmaların teknoloji odaklı temel ihtiyaçlarını ve insan yönetimini yakından deneyimledim. İnsanlara yardım etmeyi seven bir kişi olarak, çalıştığım tüm kurumlarda iç ve dış müşteri taleplerinin doğru analşılmasına, çözüm odaklı olmaya, birlikte çalışma kültürü oluşturulmasına ve eğitime çok önem verdim. 2013 yılında Doğuş Üniversitesi’nde MBA’i tamamlayarak iş hayatında edindiğim işletme yönetim becerilerimi akademik bilgilerle güçlendirdim. Tenis ve Snowboard öne çıkan hobilerimdir. Kitap okumayı ve okuduğum kitapların özetini çıkarmayı severim. 2015 yılında kurumlarda eksikliğini gördüğüm yapay zeka ile sürdürülebilir müşteri memnuniyeti bakış açısını kazandırmak ve müşteri deneyim süreçlerini dönüştürmek için Artiwise firmasını kurdum. Doğal dilde yazılan ve söylenen içerikleri anlayan ve bu içeriklerden yapay zeka ile aksiyon alınmasını sağlayan Artiwise, başta otomotiv sektörü olmak üzere, Finans, Havacılık ve FMCG sektöründe çok değerli markalara hizmet vermektedir. Hedefim Artiwise’ı Müşterinin Sesini dünyada en iyi yöneten bir teknoloji firması haline dönüştürerek ülkemize katmadeğer sağlamaktır.

Salih Sami Atılgan

Salih Sami Atılgan 1963 Rize doğumlu Elektrikli araçların Lojistik sektörüne etkileri konusunda doktora  tezi hazırlıyor.     Atılgan Grup Yönetim Kurulu üyesi, Yedpa Ticaret Merkezi yönetim kurulu başkanı, İTO meclis başkan  vekilidir. Sektörel STK’larda yöneticilik yapmış geçmiş dönemlerde sektörel raporlar hazırlamıştır. 

Murat Karadağ

Galatasaray Lisesi mezunu olan Murat Karadağ, lisans eğitimini İstanbul Teknik Üniversitesi Endüstri Mühendisliği Bölümü’nde tamamladı. 1998 yılında iş hayatına başladı. İlk olarak Arthur Andersen’de yönetim danışmanı olarak çalışmaya başlayan Karadağ, daha sonra Yurtiçi Lojistik’te İş Geliştirme Müdürü görevini yürüttü. 2004 yılında CEVA ailesine katılarak sırası ile İş Geliştirme Müdürü, Ev Teslimatları Operasyonları Grup Müdürü, Depo Operasyonları Genel Müdür Yardımcısı, ve Satış ve İş Geliştirme Genel Müdür Yardımcısı görevlerinde bulundu. Murat Karadağ, Mayıs 2016 itibari ile CEVA Lojistik’te Balkanlar, Ortadoğu ve Afrika bölgesinden sorumlu, 2018’den itibaren ise Hindistan, Orta Doğu ve Afrika’dan sorumlu Satış ve İş Geliştirme Başkan Yardımcısı görevini sürdürmektedir.

Erkan Yeniçare

Erkan Yeniçare, Norm Digital’in Genel Müdürüdür. Aynı zamanda Norm Holding’de İcra Kurulu üyesi ve grubun CIO’sudur. Elektronik Haberleşme Mühendisliği eğitimi almış, MBA derecesiyle Mühendislik eğitimini İşletme Yönetimi boyutuna taşımıştır. Eczacıbaşı, Siemens, Dünyagöz Hastaneleri gibi sektörlerinde lider kurumlarda çalışmıştır. Satış, iş geliştirme, operasyon ve BT üst düzey yöneticilikleri yaparak P&L sorumluluğu çerçevesinde kurumlara liderlik etmektedir. Norm Holding’deki fabrika yöneticiliğinden sonra, önemli strateji projelerine ve kurumun SAP dönüşümüne liderlik etmiştir. Kapsamlı ulusal projelerden olan NORM SAP dönüşümü birçok ödül almıştır.Çok iyi derecede İngilizce bilmesinin yanı sıra başlangıç seviyesinde Almanca bilmektedir. Operasyonel Mükemmellik ve Yönetim Danışmanlığı açısından önem taşıyan 6 Sigma Black Belt sertifikasına sahiptir. Uluslarası şirketler Ülke ve EMEA Bölge Liderliği, performans artışıyla artan büyüme ve yeni yatırımlarla ciro artışları başarıları arasındadır. Liderlik yaptığı şirketlerin dijital dönüşümlerini hızlı, verimli bir şekilde gerçekleştirmiştir. Bilgi teknolojilerinde edinmiş olduğu yetkinlikleri şirket yönetimi tecrübesiyle birleştirip, bilgi teknolojilerini operasyonun merkezine koyarak, aynı dili konuşmalarını sağlamak önemli yetkinliklerinden biri olmuştur.

Emre Öztürk

1986 Çorum Doğumlu olan Firma Kurucumuz Emre Öztürk Ortaöğretime kadar Çorum’ da ikamet etmiş sonrası Anadolu Ünversitesi İletişm Fakültesi Halkla İlişkiler ve Reklamcılık bölümü sonrasında İşletme Fakültesi İşletme Bölümünden mezun olmuştur. Kendi bünyesinde ilk girişimini OXYMATE Markası ile yapmış sağlık ve eğlence alanında hizmet vermiştir. Buradaki başarı grafiği hızlı bir ivem kazanmış ve Markasını isim hakkı ile beraber satarak sermeyesini 5 katına değerlemiştir. Aynı zamanda genç yaşta Freelance olarak büyük markaların Logo ve Kurumsal Kimlik Çalışmalarını yapmış büyük illlerden de bu konuda büyük teklifler almıştır. Eskişehir’de kalarak ILGAZ Grup bünyesinde İşletme Müdürlüğü yapmış. Eskişehir Kuyumculuk Mücevherat Markası ve yine ESDİA Markası ile İşletme de ortaklığını ilan etmiştir. Ayrıca Otelcilik Gıda işletmeciliği ve büyük markaları da Eskişehir’e kazandırarak adını bu il de duyurmuştur. 2016 Yılıda kendi Ajansı olan MCW ajansı kurmuş ve faaliyetlerine de devam etmektedir. Aynı yıl yine ortak girişim olan Yazılım sektörüne de adımını atarak Hayat Ver gibi değerleme almış uygulamları hazırlamışlardır. 2018 yılında Babası İbrahim Öztürk’ünde sektörü tanımasını fırsat bilerek EDM Motorlu Araçlar San. ve Tic Ltd. Şti. kurmuş 2020 yılında Experix Kurumsal Oto Eksperitiz’i faaliyete geçirmiş ve alt yapı çalışmalarının tamamlanması ile beraber 2021 yılının ilk çeyreğinden itibaren bayilik vermeye başlamıştır. Panemi sürecindeki olumsuzluklara rağmen hızlı bir büyüme gerçekleştirerek emin adımlarla ilerlemektedir.

Mehmet Erkan Ustaoğlu

1987 yılında dünyaya gelen Mehmet Erkan Ustaoğlu, yüksek öğrenimini Hacettepe Üniversitesi  Uluslararası İlişkiler bölümünde tamamladıktan sonra yüksek lisansını yine Hacettepe Üniversitesi’nde  Bilgisayar Animasyonu ve Oyun Teknolojileri alanında tamamladı. Başarılı bir girişimcinin birçok farklı  disiplinde kendini geliştirmesi gerektiğine inandığından dolayı özellikle tasarım ve üretim alanında  yıllarca yoğun tecrübe kazandı. 2010 yılında kazandığı ödüllü bir proje yarışmasıyla birlikte inovasyon  ve yüksek teknoloji odağıyla Teknodizayn firmasını kurdu. İlk etapta geleneksel üretim yöntemleri ve  talaşlı imalat alanında tecrübe kazandıktan sonra eklemeli imalatın sanayinin gelişimi için ne kadar  kritik olduğunun farkına vardı. 3D yazıcılar konusunda uzun yıllar müşterileriyle birlikte çalışarak  sektörün ihtiyaçlarını analiz etme fırsatı buldu. Aynı zamanda bütünleyici bir teknoloji olan 3d  tarayıcılar konusunda da uzmanlaşan Mehmet Erkan Ustaoğlu, 2016 yılından itibaren uluslararası bir  firmanın düzenlediği 3D Tarama yarışmasında üst üste 3 kez dünya birincisi olarak ödül kazandı ve  ülkesini gururla temsil etti. 3D teknolojiler konusundaki geniş bilgi birikimi ve endüstriyel çalışmaların  meyvesi olarak tasarımı tamamen yerli ve milli olan LOOP PRO serisi 3D yazıcıların lansmanı 2019  yılında Almanya’da yapıldı. Mehmet Erkan Ustaoğlu, üretilen 3D yazıcıların ihraç edilmesi hedefiyle  2020 yılında Polonya’da LOOP 3D EUROPE firmasını kurdu ve bu atılan temellerin sonucu olarak  Avrupa’da Jaguar Land Rover, Franke gibi global müşteriler kazanılmış oldu. Evli ve bir çocuk babası  Mehmet Erkan Ustaoğlu halen katmanlı imalat konusundaki heyecanını yurt içinde ve global pazarda  paydaşları ile paylaşmaya devam ediyor. 

Bizi sosyal medya hesaplarımızdan takip edebilirsiniz!