Siz istediniz biz uzattık! İndirimli bilet fiyatları için son tarih: 29 Mart!

Gün
Saat
Dakika
Saniye
Dünya Otomotiv Konferansı

GCS Lab

GCS Test

GCS olarak, uzman mühendis kadromuz ile birlikte otomotiv sektöründe test, denetim ve tip onay belgelendirme alanlarında çalışmakta ve müşterilerimize belgelendirme çalışmalarında güvenilir çözüm ortağı olarak hizmet vermekteyiz.

Alanında uzman mühendislik kadrosu, laboratuvarları, test cihazları ve uluslararası iş birlikleri / partnerleri ile birlikte geniş bir faaliyet alanı bulunan şirketimiz, ürünlere, parçalara, araçlara ve şirketlere yönelik test, denetim ve belgelendirme çalışmaları gerçekleştirmektedir.

GCS, Almanya Tip Onay Kuruluşu olan KBA tarafından teknik servis olarak atanmıştır. Ayrıca VCA (İngiltere) teknik servisi adına Türkiye operasyonlarını yürütmeye & test ve denetimleri gerçekleştirmeye yetkilidir. Müşterilerimize tip onay kuruşları ile sürdürdüğümüz iş birliği sayesinde Türkiye’de ve dünyanın her yerinde test ve belgelendirme çalışmaları yaparak Avrupa tip onay belgesi sunabilmekteyiz.

Hizmetlerimiz:

Avrupa Tam Araç Tip Onay (ECWVTA) belgelendirme çalışmaları

(Araç kategorileri: M – otomobil, otobüs / N – kamyon, kamyonet / L-motorsiklet /

O – römork / T – traktör)

Sistem ve komponent / aksam tip onay testleri ve belgelendirmesi (EC / ECE / EU) (koltuk, cam, dingil, balata, tampon, jant vb.)

Üretim Uygunluğu (COP) denetimleri ve testleri

Eşdeğer yedek parça testleri ve çalışmaları

Laboratuvar testleri, incelemeleri ve test alanı değerlendirmeleri

Güvenli online onay dokümantasyonu erişimi

Teknik eğitimler

Bizi sosyal medya hesaplarımızdan takip edebilirsiniz!