Siz istediniz biz uzattık! İndirimli bilet fiyatları için son tarih: 29 Mart!

Gün
Saat
Dakika
Saniye
Dünya Otomotiv Konferansı

Stäubli

Staubli

Stäubli üç ana faaliyet alanına sahip bir mekatronik çözümü sağlayıcısıdır: Konnektörler, Robotik, Tekstil. 29 ülkede faaliyetlerini sürdüren, dört kıtadan 50 ülkede temsilcileri olan uluslararası bir gruptur. 4.500 kişiden oluşan küresel iş gücümüz, uzun vadeli destekle kapsamlı çözümler sunmak üzere neredeyse her sektörden müşterilerimizle iş birliğiyle çalışmaktadır. Kurulduğu günden beri yenilikçi 1892 yılında İsviçre, Zürih Gölü kıyılarında bir aile atölyesi olarak kurulan Stäubli, kökü gurur duyduğu mühendislik mirasına dayanmakta olup mekatronik alanında bir öncüdür. Aynı zamanda müşterilerimizin çok daha verimli, etkin ve sürdürülebilir şekilde çalışmasını sağlamak üzere bir sonraki yenilik için sürekli çaba harcamakta olan ileriyi düşünen bir organizasyonuz.

Robotik

Stäubli, zorlu ya da tehlikeli görevleri gerçekleştirecek robotları ya da Stäubli’deki çalışanlar tarafından sunulan hizmetler ile İnsan ve Makina arasındaki iş birliğini destekler. Bu iş birliği genlerimizde o kadar güçlü bir  şekilde yer almaktadır ki Stäubli “Man and Machine” mottosunu resmi bir ticari marka olarak tescil ettirmiştir. Güncel endüstriyel gelişmeler, operatörleri en zorlu görevlerinde desteklemek üzere tasarlanmış güvenli ve hızlı robotik çözümlerle ilerleme arzusunu yansıtır. Yenilikçi, uzun ömürlü ve sorumlu çözümlerimiz ile sürekli olarak mükemmellik için çaba harcayan uzman ekibimiz sayesinde artık herhangi bir fiziksel bariyer söz konusu olmadan robotlar ile operatörler birlikte çalışabilir.

Konnektörler

Yaratıcı mühendislik, dinmek bilmeyen bir merak ve teknik uzmanlık Stäubli’nin sürekli olarak en yenilikçi ve çok amaçlı hızlı bağlantı çözümleri geliştirmesine olanak tanımaktadır. Geniş bir yelpazedeki çeşitli sektörlere hitap ederek her türlü akışkan, gaz ve elektrik enerjisi için hem standart hem de özelleştirilmiş bağlantı çözümleri ve her uygulamayı destekleyecek uzmanlık sunmaktayız.

Bizi sosyal medya hesaplarımızdan takip edebilirsiniz!