Siz istediniz biz uzattık! İndirimli bilet fiyatları için son tarih: 29 Mart!

Gün
Saat
Dakika
Saniye
Dünya Otomotiv Konferansı

Wagner Kablo San. ve Tic. A.Ş.

Wagner Kablo San. ve Tic. A.Ş. 1992 yılında bir Alman – Türk ortak girişimi olarak Antalya Serbest Bölgesinde, Otomotiv ve Beyaz Eşya gibi sektörlere yönelik Kablo Bağlantı Sistemleri üreterek, gerek Türkiye Pazarı gerekse yurtdışına yönelik satış gerçekleştirmek amacıyla kurulmuştur. Şirketteki yabancı ortaklık payı zaman içerisinde azalarak, 2009 yılı itibariyle Wagner Kablo bir Türk markası haline getirilmiştir.

Wagner Kablo, bugün itibariyle üç ayrı üretim binasında, 12.000 m² lik bir alanda, %75’i kadın çalışanlardan oluşan mavi ve beyaz yaka olmak üzere toplamda 722 kişilik uzman kadrosuyla,  4 kıtada 25’den fazla ülkeye ihracat yapmaktadır. Dünyada üretilen her yedi araçtan birinde Wagner Kablo’da üretilen ürün bulunmaktadır. 2021 yılında 54 Milyon adet üretim yapılarak 35 Milyon $’lık satış hacmine ulaşılmıştır.

Şirketimiz sürekli iyileştirme, sürdürülebilir büyüme ve sağlıklı finansal yapı gibi unsurları ana prensipleri olarak belirlemiş olup, ileride de bu prensipleri ışığında faaliyetine devam etme hedefindedir.

Bizi sosyal medya hesaplarımızdan takip edebilirsiniz!