Siz istediniz biz uzattık! İndirimli bilet fiyatları için son tarih: 29 Mart!

Gün
Saat
Dakika
Saniye
Dünya Otomotiv Konferansı

Yusen Logistic

Dünyanın 46 ülkesinde ofisi, 25.000 çalışanı, 500’ü aşkın lojistik üssü ve 2,90 milyon metre kare depolama alanlarıyla, dünyanın ilk 15 lojistik şirketi arasında yer alan Yusen Lojistik, 1955 yılında kurulmuştur. Yenilikçi tedarik zinciri yönetimi ile nakliye, depolama ve dağıtım hizmetleri aracılığıyla işletmeler, müşteriler ve topluluklar arasında daha iyi bağlantılar kurmayı amaçlamaktadır.

Ana faaliyet alanları, tedarik zinciri yönetimi ve danışmanlığından sözleşme lojistiğine, tehlikeli madde lojistiğiden ve tersine lojistiğe kadar uzanmaktadır. Buna ek olarak, Yusen Lojistik, karayolu ve demiryolu taşımacılığı, hava ve deniz taşımacılığı, intermodal ve çok modlu taşımanın yanı sıra ulusal ve uluslararası düzeyde gümrük hizmetleri de sağlamaktadır.

Türkiye’de faaliyetlerine 2012 yılında başlayan Yusen Lojistik, İnci Holding iştiraki olan  İnci Lojistik’le 2017’de birleşerek Yusen İnci Lojistik adı altında güçlerini birleştirme kararı almıştır.

Merkezi İstanbul’da bulunan Yusen İnci Lojistik, İzmir, Manisa, Bursa’da ofisleri ve 30 bin metrekare yüksek kaliteli depolama alalarıyla hem Türkiye’de hem de yurt dışında bulunan tedarik zincirleri için hizmet vermektedir.

En çok tercih edilen firma olma hedefi ile ilerleyen Yusen İnci Lojistik, Uzak Doğu, Avrupa, Ortadoğu, Afrika, Amerika ile Türkiye arasındaki lojistik hizmetleri ile beraberinde tedarik süreçlerinin iyileştirilmesi, yeni tedarik zinciri süreçlerinin kurgulanması ve uygulamaya geçirilmesi konusunda yönetim ve mühendislik danışmanlık hizmetlerinde de faaliyet göstermektedir.

Yusen İnci Lojistik misyonu; “Dünyada tercih edilen tedarik zinciri lojistik şirketi olmak , işimizi ve şirketimizi sürekli olarak büyütebilmek için yeni fikirler uygulamak, hizmet kalitesini ve yenilikleri arttırmak”tır. Vizyonu ise; “Lojistik vasıtasıyla insanları, şirketleri & toplumları daha iyi bir gelecek için birleştirmek”tir.

Yusen İnci Lojistik kendi değerleri olan Bağlı(connected), Kararlı(committed) ve Yaratıcı (creative) ekipleriyle hedeflerine emin adımlarla ilerlemektedir.

Bizi sosyal medya hesaplarımızdan takip edebilirsiniz!